Project

“Het was een eer om dit te mogen doen!”

Na twee jaar nemen we afscheid van Jan Nieuwenhuis als studentlid van de Investment Committee van het Erasmus Trustfonds. Deze maand rondt Jan zijn master Finance & Investments aan de Erasmus Universiteit Rotterdam af. “Hierna ga ik stagelopen bij Nomura in Amsterdam”, vertelt Jan. “Hier zal ik meedraaien in het investment banking team.” Een mooie vervolgstap op zijn avontuur bij het Erasmus Trustfonds.

Terugkijkend op zijn tijd bij het Erasmus Trustfonds vond Jan het een eer om bij te dragen aan onze missie. “Ik heb me altijd enorm welkom gevoeld door iedereen waar ik mee samen heb gewerkt. Daarbij vond ik het ook ontzettend leerzaam.”

De Investment Committee adviseert het bestuur van het Erasmus Trustfonds over het beleggingsbeleid van het fonds. Naast professionals uit het vakgebied neemt ook altijd een student van de Erasmus Universiteit Rotterdam plaats in de commissie. Die rol werd de afgelopen twee jaar met enthousiasme vervuld door Jan.

Dankjewel Jan voor je geweldige inzet en betrokkenheid. We hebben met veel plezier met je samengewerkt en zijn ervan overtuigd dat er een mooie carrière voor je in het verschiet ligt. Veel succes én plezier in Amsterdam!